QA engineer: середня зарплата в Україні

QA engineer: середня зарплата в Україні

  • On February 25, 2022

Це дозволить вам створювати скрипти, які автоматично виконуватимуть тестування, позбавляючи вас зайвої рутини. Для створення автотестів найчастіше використовується спеціальне програмне забезпечення — фреймворки. Він мультиплатформний, орієнтований на роботу з веб-застосунками і підтримує велику кількість популярних мов програмування. Більше того, Selenium є основною технологією для багатьох інших інструментів автоматизації браузерів, API та фреймворків.

  • А ось у QA Engineer і QA Tech Lead відбулося зменшення медіанної зарплати — на $100 і $300 відповідно.
  • Тобто, в ньому немає критичних помилок і все працює як задумано.
  • Також ви працюватимете з інструментами розробника в браузері і там теж треба буде взаємодіяти з HTML/CSS кодом.
  • Чоловіків і жінок серед потенційних світчерів приблизно однакова кількість, 71% з них — у віці від 18 до 44 років.
  • У більшості випадків замовники або частина команди знаходяться в інших країнах та комунікувати з ними доводиться англійською.
  • Імплементує DevOps для найбільшого постачальника медіа США та проєктів Smart City.
  • Десь знадобиться базовий рівень SQL, а десь потрібно бути дуже підкованим.

Навчання QA у GoIT проходить на прямих ефірах вечорами і його також поєднують із роботою. Найперспективніші студенти потрапляють на стажування в ІТ-компанії ще до випуску. Розберемо, як все влаштовано в інтернеті, як створюють вебсайти та програми.

Как стать QA-инженером

Деякі інженери по якості прийшли до своєї професії, тому що хотіли в IT, а поріг входу на QA нижче, ніж на програміста. Деякі вважають роботу QA більш цікавою та різноманітною, ніж роботу розробника. Коли кандидат вже прийшов, важливо відразу задати бесіді позитивний тон, а також розповісти про себе та компанію.

Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ.. Мінімальна зарплата QA Engineer рівня Middle, зафіксована в Україні, — 1000 $. Для сеньйорів мінімальна сума компенсацій становила 1500 $. Team Lead QA отримують мінімум 3000 $ qa engineer це на місяць, максимум — 7200 $. А тут прямо таку роблять пику, мовляв — диви — хлопчина вихваляється. Тобто, ви поняття зеленого не маєте, як пишеться ентерпрайзний бекенд, але беретеся розписуватися за інших кому шо підійде?

На Ваш номер телефону було надіслано смс із кодом активації акаунта. Скористаємося зимовою зарплатною аналітикою за 2023 рік від DOU – спільноти професійних українських розробників, та дізнаємось, https://wizardsdev.com/ скільки заробляють наші тестувальники. Автоматизований QA технічно є надмножиною позиції Manual QA — він повинен знати все те саме, що й мануальний колега плюс декілька нових інструментів.

скільки заробляє middle qa engineer

Таким чином можна переконатися, що на стороні сервера все працює, навіть якщо фронтенд сторона ще не готова. Серед респондентів-тестувальників завжди великий відсоток жінок, тож це дає нам можливість більш детально дослідити зарплати за гендером. Ми взяли досвід роботи за спеціальністю та рівень медіанної зарплати з кожної категорії досвіду для чоловіків і жінок та подивилися, чи є відмінності. Середня зарплата QA Engineers теж збільшилась на 100 доларів – до 1500 доларів.

Типичный план рабочего дня QA-специалиста

Automation QA використовує певну мову програмування та фреймворк для того, щоб створювати програми, які будуть проводити тестування продукту замість самого фахівця. Такий підхід дає змогу скоротити час на тести. Оцініть, чи зможе працівник прийти в нову команду й не зачавити колег своїм досвідом, а доповнити їхні навички та знання, зробивши проєкт чи продукт ліпшим.

скільки заробляє middle qa engineer

CMM / CMMI – це набір методологій (моделей) удосконалення процесів розроблення ПЗ. Знання CMMI дозволяє QA інженеру грамотно оцінювати проєкт та планувати необхідні процеси по забезпеченню якості. За розробленням програмного забезпечення (ПЗ) стоїть ціла команда професіоналів – і далеко не всі з них вміють програмувати.

Логічні завдання

Це медіана заробітних плат за даними з 107 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «QC engineer» і за схожими запитами-синонімами «Тестувальник», «QA engineer», «Tester» та ін. Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності. 30-річний Руслан Долиненко — молодий айтішник, який пишається тим, що знайшов роботу з першого разу.

Напередодні війни українська ІТ-індустрія мала стабільний приріст. У березні компанії поставили на паузу найм, зосередившись на евакуації команд і бізнесів. За даними Djinni, кількість відкритих вакансій впала майже втричі.

скільки заробляє middle qa engineer

Найнижча середня зарплата у харківських Junior QA — $500. Для порівняння у Києві джуніор-тестувальники отримують $600, а у Львові — $625. Усі зарплати вказано в доларах США (за курсом міжбанку), чистими (після сплати податків).

Як буде проходити навчання

Протягом наступного дня виконуєш домашнє завдання, надсилаєш його на перевірку, звіряєшся з розв’язком лектора. Архітектор рішень з забезпечення якості в GlobalLogic. Що потрібно знати та вміти, щоб отримати першу роботу. Зростання ІТ-сегменту спричинило потік світчерів, які вирішили перекваліфікуватися в період повномасштабного вторгнення.

скільки заробляє middle qa engineer

Додатково треба володіти технічними знаннями та інструментами. Я у своїй роботі найчастіше використовую такі інструменти, як Chrome DevTools, Charles, Postman, Kibana. Ну і куди ж без розвиненого аналітичного та критичного мислення.

Можна за рік-два стати мідлом із окладом понад $2000. Важливо розуміти, що junior-фахівець після курсу – це не junior-фахівець з досвідом роботи в компанії. Тому на старті кар’єри дохід може становити 500 доларів на місяць. Проте згодом ця сума зростатиме набагато швидше, ніж в інших сферах.

Ця професія вимагає наявності і постійного застосування аналітичних здібностей. Вона не дає розслабитися і розумово деградувати, а змушує постійно вивчати нові технології і галузі знань. Але перед цим, HR-фахівцю потрібно підготуватися до інтерв’ю, щоб представити бренд роботодавця в кращому світлі. При підготовці до інтерв’ю важливо сформувати образ кандидата мрії, скласти список його професійних якостей та вимог до позиції QA.

Люди почали валити в ІТ, бо зарплати нормальні, умови нормальні — а те шо треба працювати і щось в цому розуміти, якось забувають. Береш участь у вебінарі (знайомишся з теорією, аналізуєш демонстрацію вирішення практичного завдання, отримуєш відповіді на запитання від лектора). Переважна більшість вакансій вимагають знання English. Часто великі компанії беруть джуніор зі знанням англійської, відмовляючи кандидатам з великим досвідом, але без знання мови. Головний мінус роботи, як відзначають QA-інженери – монотонна складова роботи, особливо на початку кар’єри.

Скільки отримує QA engineer в Україні?

Тому потенційний претендент на посаду насамперед зобов’язаний гарно розуміти IТ-індустрію. Представляємо третю аналітику щодо зарплат — цього разу про проджект-менеджерів, ейчарів, девопсів та інших ІТ-фахівців. У грудні 2022 року ми отримали 4179 відповідей від цих фахівців. І дивимося, що відбувалося з їхніми зарплатами. Як альтернативу медіані ми створили віджет із розподілом зарплат за кількістю анкет.